top of page

Informacje o firmie

VST Logistics od początku swego istnienia zajmuje się ważnym sektorem gospodarki, jakim jest transport międzynarodowy i spedycja międzynarodowa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników osiągamy nasze główne cele: rzetelną i profesjonalną usługę. Dzięki bezpośredniej współpracy z wieloma doświadczonymi specjalistami jesteśmy w stanie w pełni sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo przewozy drobnicowe, całopojazdowe, ponadnormatywne oraz transport ładunków częściowych na terenie całej Europy oraz spedycję morską i lotniczą obejmującą cały Świat.

 

Na bieżąco reagujemy na potrzeby naszych Klientów, proponując nowoczesne rozwiązania spedycyjno-logistyczne. Udoskonalamy oferowane usługi tak, by zadowolić nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

 

Doświadczona kadra pracowników i współpracowników jest w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zadania transportowo-spedycyjne zgodnie z filozofią: "Załatw wszystko w jednym miejscu. Oszczędź cenny czas. Oszczędź swoje pieniądze."

 

Doradzamy w obszarach związanych z prowadzeniem biznesu oraz poszukiwaniem nowych możliwości rozwoju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarządzanie jakością

 

Nieustannie doskonalimy nasze procesy, szukamy coraz to lepszych rozwiązań w celu zapewniania pełnej satysfakcji naszych klientów.

Jesteśmy w pełni przekonani, iż firma VST Logistics zostanie najlepszym partnerem biznesowym dla Państwa firmy w zakresie TSL.

 

Kultura Organizacyjna

 

Dobra komunikacja wpływa pozytywnie na proces pracy, co przekłada się na osiągane wyniki. Poczucie, że działania firmy są dobrze zorganizowane, a cele jasno określone, pozwala na jeszcze lepszą obsługę naszych klientów. Każdego dnia budujemy kulturę organizacyjną opartą na dzieleniu się wiedzą.

Pomysłowość i inicjatywa- liczymy się z każdym pomysłem. Analizujemy "za" i "przeciw" wprowadzenia innowacji.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu- bycie odpowiedzialnym nie oznacza tylko spełniania przez organizację biznesową  wszystkich wymogów formalnych i prawnych, ale oprócz tego również zwiększone inwestycje w zasoby ludzkie, w ochronę środowiska i relacje z interesariuszami, którzy mogą mieć faktyczny wpływ na efektywność działalności gospodarczej naszej firmy.

 

Filozofia przedsiębiorstwa

 

Myślimy i działamy w katergoriach partnerstwa. Celem naszej pracy jest zadowolenie klienta.Intensywny rozwój zawdzęczamy szybko podejmowanym decyzjom oraz prostym procesom działania.Dotrzymujemy zobowiązań w atmosferze wzajemnego zaufania.

Dzięki partnerskim relacjom przynoszącym obustronne korzyści, zdobywamy nowe rynki i zapewniamy sukces firmy w przyszłości.

 

Chcielibyśmy, aby firmę VST Logistics rozpoznawano na rynku nie tylko po jakości usług, ale również po zachowaniu i postępowaniu osób reprezentujących firmę w obliczu Klientów i partnerów.

 

Jesteśmy firmą "Przyjazną Mamie"- oferujemy wiele udogodnień pracującym mamom.

 

Kodeks Etyki zawiera ogólne standardy korporacyjne oraz zasady postępowania, które pomagają pracownikom reagować etycznie i zgodnie z prawem w sytuacjach problemowych.

 

Dzięki skutecznym działaniom i indywidualnemu podejściu firma VST Logistics zyskała wielu zadowolonych klientów i tym samym stała sie rozpoznawalna na rynku.

 

 

 

 

 

 

 

 

VST Logistics jest międzynarodowym operatorem logistycznym

Szkolenia i rozwój

Strategia VST Logistics zakłada dążenie do perfekcji. Nie byłoby to możliwe bez rozwoju potencjału naszych pracowników i współpracowników. 

Zapewniamy wszystkim członkom organizacji szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Jesteśmy wyjątkowo dumni z realizowanego programu: Akademia Logistyki i Transportu. Są to kursy podnoszących kwalifikacje z różnych dziedzin związanych z organizacją transportu. Łączą one w sobie szkolenia z realizacją praktycznych projektów i intensywną pracą z przełożonymi.

 

Oprócz szkoleń, nasi pracownicy i współpracownicy zdobywają nowe doświadczenia i umiejętności m.in. poprzez:

- udział w grupach projektowych

- mentoring i coaching menedżerski

- udział w konferencjach

- zaangażowanie we wdrażanie nowego pracownika- opiekun nowego pracownika

bottom of page